acil destek
BİZE ULAŞIN

Hizmetlerimiz | Teknolojik Çözümler

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape

Satış - Destek - Eğitim

21 Yıllık tecrübe ve 500+ fazla mutlu müşterimiz ile Teknolojinin Kalbi olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

1. Her yeni projeyi, başarıyla ustalaşmak istediğimiz bir zorluk olarak görüyoruz. Öncelikli hedefimiz yüksek düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamaktır.
2. Sürdürülebilirlik, İST BİLİŞİM’i, çözüm ararken tedarikçileri, müşterileri ve çalışanları içeren istikrarlı ve uzun vadeli bir ekonomik gelişimi sağlar.
3. İST BİLİŞİM, farklı müşteri odaklılığı ve müşteri ihtiyaçlarına göre özel olarak tasarlanmış yenilikçi çözümler ile şirketin başarısını güvence altına alır.
4. İST BİLİŞİM, küresel tedarik pazarındaki en son teknolojik eğilimleri sürekli olarak analiz etmektedir. En iyi ve en yeni yenilikler, kapsamlı kalite testlerinden sonra güvenlik çözümlerimize entegre edilir ve hemen müşterilerimize sunulur.

Motivayson ve Verimlilik

Motive olmuş bir çalışanın daha verimli çalıştığına inanıyoruz. Amacımız çalışanlarımızı motive etmek ve mümkünse onların ihtiyaçlarına cevap vermektir.

Uzman Kadro

Şirketteki tüm pozisyonların uzmanlarla dolu olmasını sağlıyoruz. Bu, dahili iletişimi ve çözüm bulmayı kolaylaştırır.

Güven ve Dürüstük

Birbirimize ve müşterilerimize dürüst davranmamız bizim için son derece önemlidir. Güven ve dolayısıyla başarılı bir işbirliği kurmanın tek yolu budur.


 • Risk Analizi

  Biz, tüm müşterimizin kendine özel risk faktörleri bulunduğunu bilerek yola çıkıyoruz. Bir perakende mağazası ile endüstriyel bir kuruluşun risk faktörlerinin aynı olmayacağının farkındayız. Hatta aynı sektördeki farklı lokasyonda bulunan firmaların bile kendine özel riskleri bulunduğunu biliyoruz. Bu nedenle firmaya özel çözüm üretmenin ilk ve en önemli adımını atıyoruz: Risk analizi yapıyoruz.

 • İhtiyaç Tespiti

  Güvenlik, teknik, raporlama ve servis ihtiyaçlarını sorgulayarak yöneticinin isteklerini bir araya getiriyoruz. Yalnızca güvenlik değil verimlilik ve sürdürülebilirliğe ilişkin alanları da analiz ediyoruz. Birbiriyle entegre çalışan ve ihtiyaca özel yaratılan çözüm paketleriyle güvenliğinizi garanti altına alıyoruz.

 • Çözüm Tasarımı

  Tüm ihtiyaçları karşılayan verimli ve entegre bir sistemi oluşturmanın tasarım yeteneği gerektirdiğinin bilincindeyiz. Bu sebeple “tasarım” olarak nitelendirdiğimiz çözümlerimizle, ihtiyaca cevap verebilecek sistem ve ürünleri seçiyoruz. Maliyet yapısı göz önünde bulundurularak belirlenen seçimlerimizde; kârlılık, verimlilik ve sürdürülebilirliğe de çok önem veriyoruz.

 • Ürün Tedariği

  Başarısı kanıtlanmış 80’e yakın uluslararası markaya baktığımızda gördüğümüz ortak alanın “hız” olduğunu görüyoruz. Buradan hareketle biz, tasarım aşamasında her bir projeye sektör ortalamasının üzerinde bir hızla ürün tedariği sağlayabiliyoruz. Güçlü stoğumuz sayesinde de pek çok donanımı anında sevk edebiliyor ve projenin hızına olumlu katkıda bulunuyoruz.

 • Montaj

  Yüksek teknolojiyi en verimli şekilde değerlendiren uzman mühendis ve teknikerlerimiz, tasarlanan ve onaylanan projelerin kurulum ve montaj işlemlerini gerçekleştiriyor. Sahanın hazırlanması, teknik çalışması ve uygulama adımlarını içeren montajda, mekânın gerekliliklerine uyacak şekilde planlanarak kurulumun yapılması gerekiyor. Mekânın gerekliliklerine sadık kaldığımız bu aşamada fabrika, mağaza, müze, ofis binaları ya da tarihi eserleri ayrı ayrı değerlendiriyor ve dokularını bozmayacak şekilde montaj işlemini gerçekleştiriyoruz.

 • Devreye Alma

  Devreye Alma Montajı tamamlanan sistemlerin kontrollerinin yapıldığı bu adımda uzman ekibimiz, sistemin doğru çalıştığını kanıtlayacak testleri yapıyor. Şantiye gibi sıfırdan kurulum yapılan alanlarda sistemin çalışmasını ön planda tutuyoruz. Ek proje ya da devam eden bir iş akışı varsa da bu iş akışını bozmayacak şekilde kesintisiz geçiş yapmayı önceliklendiriyoruz.

 • Eğitim

  Kurulan sistemlerin doğru kullanımı, uygun bir eğitimle olacağından eğitim departmanımız bu ihtiyacı karşılamak için sürekli çalışıyor.

 • Operasyon Desteği

  Müşterimizin ihtiyacına göre tam veya yarı zamanlı, yerinde servis hizmetiyle sistemin tam performansla kullanılmasını sağlıyoruz. Böylece arızalara müdahale ve çözüm süreleri düşürülerek sistemde oluşan kesintiler en aza indiriliyor. Sistem operatörlerine verilecek destek eğitimleriyle, sistemin daha verimli kullanılması sağlanıyor ve böylelikle kullanıcı hataları engelleniyor. Bu hizmet aynı zamanda, müşterinin ihtiyacına göre tam veya yarı zamanlı, yerinde sistem operatörü bulundurma hizmetini de kapsıyor.

 • Sistem Sağlık Kontrolü

  Kurduğumuz sistemlerin kesintisiz hizmet vermesi için sürekli sağlık kontrolü yapıyoruz. Sistemlerin doğru şekilde çalıştığını, veri kaybı yaşamadığını, ekipmanların görevlerini tam olarak yerine getirdiğini özel yazılımlarla kontrol ediyoruz. Bu yazılımlar Securitas Uzaktan İzleme Merkezi'ne bağlanıyor ve bu sayede oluşabilecek bir sistem arızası Uzaktan İzleme Merkezi’ne alarm olarak iletiliyor ve anında müdahale için servis birimlerine bilgi veriliyor.

 • Raporlama

  Kurduğumuz sistemler tarafından üretilen verileri raporlayarak işletmelerin ölçüm yapmasına ve karar vermesine destek oluyoruz. Standart raporlar dışında işletmenin ihtiyacına uygun özel raporlar geliştirerek belirlenen sürede ilgili yöneticilere ulaştırıyor, karlılık ve verimliliğe katkı sağlıyoruz.

 • Periyodik Bakım

  Periyodik bakımlar, sistemin uzun ömürlü kullanabilmesi açısından büyük önem taşıyor. Bakım hizmetlerimizi donanım ve yazılım olmak üzere iki alanda gerçekleştiriyoruz. Sistemin çalışma koşullarını gözden geçirirken performansını da artırıyoruz. Sistem testleri ile tespit edilen sorunları gideriyor, tüm bu işlemleri daha yüksek verim elde etmek için raporluyoruz.

 • Sistemi Sürekli Geliştirme

  Kullandığımız teknolojilerin sürdürülebilir ve geliştirilebilir olmasına çok önem veriyoruz. Bu sebeple kullandığımız tüm sistemleri, işletmelerin değişen ihtiyaçlarına göre şekillendiriyor ve geliştiriyoruz. Yatırımı koruma hedefiyle yola çıkıyor ve böylelikle yaşayan sistemlere sahip oluyoruz.

Tekolojinin Hızını Sende Yakala

Sizde teknolojinin hızına ayak uydurmak istiyorsanız, bu dünyanın kapısını bizim ile aralayın ve rahatlığın keyfine varın...

image

Akıllı Bina Çözümleri

Bina otomasyon sistemlerimizle her türlü binayı dijital hale getirerek; akıllı ve dolayısıyla ekolojik bir yapıya çevirmekteyiz.

Detay
image
image

Hırsız Alarm Sistemleri

Alarm sistemi, ev veya işyerinin hırsızlık, tehdit, gasp, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda size haber veren sistemdir.

Detay
image
image

Yangın Alarm Sistemleri

Yangın vakalarının ihbarı ve gerektiğinde müdahale ederek büyümesini engelleme amacıyla tesis edilmektedir.

Detay
image
image

Video İzleme Sistemleri

Güvenlik kameraları, video gözetim sistemleri hırsızlık ve mal hasarı riskini azaltırken aynı zamanda güvenlik hissini artırır.

Detay
image
image

Geçiş Kontrol Sistemleri

Geçiş kontrol sistemleri; tek kapıyı kontrol eden bağımsız kart okuyucularından binlerce kapıya kadar kontrol sağlayan bilgisayar bağlantılı

Detay
image
image

Fiber Optik Çözümleri

Fiber optik, dünyada, özel sektörlerde kullanılan pahalı bir sistem olması sebebiyle, uzun yıllardan beri kullanılmasına rağmen yaygın kullanım

Detay
image